Hakkımızda

Çelik House’nin hedefi ;

Kalite ve bilgi birikimiyle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, uzman ekibi ile size çözüm ortaklığı sunmak, çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak ve gelecek kuşaklara doğal modern ve tasarımları ile ağır tonajlı çelikler ile yapılmış olan ev ve ofis olarak kullanımınıza Çelik House sunmaktadır.

Kaliteyi standart bir ölçü gören anlayışıyla, AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız son teknolojiler takip edilerek sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır. Yapılan ve tamamlanan AR-GE çalışmaları ile sizlere depreme uygun betonarmeden çok daha uygun ve sağlıklı hafif çelik yapılardan ziyade ağır tonajlı çelikler ile çok daha sağlam ve deprem standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

Daima profesyonelliği hedefleyen firmamız konteyner sektörünün tedariği alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Oluşturmuş olduğu çalışmalar ve refaransları ile kendini kanıtlamaya her gün yeniden devam etmektedir.

Vizyonumuz; Sektörümüzde oluşturmuş olduğumuz güvenilirliği; tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

Misyonumuz; vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetimi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tasarımlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları ağır tonajlı çelik konteyner ve çelik evler üretmek.

Değerlerimiz; müşteri odaklılık, paylaşım, uzlaşma, güvenilirlik, katılımcı ortam insan ve çevreye saygı.

0
Memnun Müşteri
0
Yeni Çalışma
0
Günde Teslim
0
Ay Garanti
× Canlı Destek!